email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się

Zwroty i reklamacje
Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", możecie Państwo zrezygnować z zakupu towaru, nie podając przyczyny rezygnacji, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Podstawowym warunkiem dokonania rezygnacji jest nieużywany stan produktu. Nie może on też być w żaden sposób zniszczony. Nasz sklep dokona zwrotu pieniędzy (równowartość ceny zamawianego towaru), należy jednak pamiętać, że koszty wysyłki i inne koszty związane z transakcją nie podlegają zwrotowi. Oznacza to, że klient jest zobowiązany odesłać towar na swój koszt. Nie przyjmujemy przesyłek "za pobraniem". Szczegóły dotyczące zwrotu towaru ustala dział obsługi klienta.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące złożonego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy i podanie nam numeru zamówienia. Numer ten znajdziecie w treści wiadomości przesłanej przez nasz sklep w celu potwierdzenia zamówienia.

Jesteśmy elastyczną firmą i chętnie pomożemy Państwu, jeśli nastąpią jakieś problemy. Przeprowadzamy naprawy uszkodzeń mechanicznych w cenie, do której nie naliczamy dodatkowej marży. Poinformujemy Was o wszelkich kosztach jeszcze przed rozpoczęciem działań.

Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłek w obecności dostarczycieli. Jest to konieczne na wypadek stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń. W przypadku zauważenia takich, należy sporządzić w obecności osoby dostarczającej przesyłkę protokół szkody.


Jeśli zdecydujecie się Państwo na zwrot towaru powinniście:


1. Przesłać do nas pocztą elektroniczną pismo o odstąpieniu od umowy.


2. Odesłać zamówiony towar do siedziby naszej firmy, dołączając do niego papierową wersję formularza wcześniej wysłanego drogą e-mailową oraz paragon wydany do zamówienia.

Okres pomiędzy przesłaniem elektronicznej wersji rezygnacji, a dostarczeniem towaru do naszej firmy nie może przekroczyć 4 dni. Ponadto, zwracane produkty nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń. Muszą być poza tym oryginalnie zapakowane.

Przy dotrzymaniu powyższych warunków nasza firma gwarantuje zwrot ceny produktu w terminie 7 dni od jego otrzymania.


Prosimy kierować zwroty na adres:


AMJ Jaroszyńscy Sp. j.

ul. Bohaterów Getta 20

58-200 Dzierżoniów

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu