email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Klimatyzator Whirlpool  AMD 356
4828zł 3862,40zł netto
opis produktu
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się

Wyświetl większą mapę

O firmie

Witamy Państwa na stronie AMJ Jaroszyńscy - spółki jawnej i autoryzowanego partnera handlowo-serwisowego wielu zannych marek handlowych. Jesteśmy firmą powstałą wiele lat temu z inicjatywy Anny Jaroszyńskiej oraz Janusza Jaroszyńskiego w 1993 roku. Początki naszej spółki sięgają jednak roku 1990 - wtedy zostały utworzone dwie mniejsze firmy (w branżach handlowej i usługowej), które w procesie scalenia stworzyły dzisiejszy AMJ. Obecnie główna siedziba AMJ mieści się w 58-200 Dzierżoniowie (województwo dolnośląskie) przy ul Bohaterów getta 20, natomiast nasze oddziały znajduje się w 58-302 Wałbrzychu przy ul. Armii Krajowej 10,oraz 58-506 Jeleniej Górze przy ul Wiejskiej 29. Zatrudniamy łącznie kilkunastu pracowników z uprawnieniami elektryczno - gazowymi o dużej kulturze osobistej, którzy są wykwalifikowanymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w tej branży.


Trudnimy się głównie serwisem urządzeń AGD ,gastronomicznych i klimatyzacji oraz sprzedażą sprzętów AGD ,gastronomicznych i klimatyzacyjnych. Możecie udać się Państwo do naszych sklepów w celu nabycia doskonałych produktów wielu uznanych na rynku marek, a między innymi takich firm jak; Whirlpool ,Polar ,Gorenie, Lozamet, IPSO, Stalgast, Hendi, Gastro-prestige, Krosno-Metal czy klimatyzacji Whirlpool , FUJI, Fujitsu, Haier ,Whirlpool Professional i wielu innych. Poza tym, w ramach działalności usługowej, proponujemy naszym Klientom również pomoc w zakresie sprzedaży ,doboru, projektu, montażu oraz serwisu urządzeń na terenie dolnej części województwa dolnośląskiego .

 

Wyposażać się u nas mogą Firmy gastronomiczne małe i duże, w tym pizzerie, kawiarnie, restauracje, motele, hotele, pensjonaty itp, gdyż ze względu na duży wybór produktów, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających.
Naszą specjalizacją jest serwis mobilny. Dojeżdżamy do naszych klientów do wielu miast Dolnego Śląska, od Zgorzelca- Bogatynie po Bystrzycę Kłodzką -Międzylesie. Jesteśmy firmą, która stara się być dla Państwa solidnym partnerem i w miarę możliwości dopasowuje się do Państwa potrzeb. Naszą misją jest kompleksowe spełnianie wymagań naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i gotowi na bliską i długotrwałą współpracę. Naszych Klientów nagradzamy programem lojalnościowym. Ponadto umożliwiamy zakup sprzętów i urządzeń w dogodnym systemie ratalnym również poprzez kilka własnych stron internetowych w tym między innymi www.amj.com.pl. Poprzez zintegrowany SYSTEM przyjmowania zleceń wszyscy pracownicy pracują na jednym sieciowym programie co daje możliwości szybkiego zarządzania informacją. Od przyjęcia zlecenia jego przebieg ,zakończenie oraz zamawianie części zamiennych pod indywidualne zamówienia. Korzystając z systemu centralnego zarządzania ekipami techników i montażystów, cechujemy się naprawdę szybką (i co najważniejsze: w pełni profesjonalną) jakością usług. Jakość usług potwierdzają marki ,które nas autoryzują. Są to tacy giganci jak chociażby Whirlpool, Polar , Fuji,Fujitsu, Stalgast , Hendi ,Lozamet


Działamy nie tylko stacjonarnie, ale również elektronicznie. Posiadamy sklep internetowy, a w nim szeroką paletę urządzeń, dodatków i akcesoriów. Sprzedajemy również części zamienne i przydatne w każdej kuchni narzędzia i akcesoria. Zapraszamy na stronę www.amj.com.pl, gdzie możecie Państwo wszystkie te produkty zakupić w atrakcyjnych cenach bez opuszczania domu.


Okresowo organizujemy korzystne promocje, podczas których możecie stać się Państwo posiadaczami niezawodnych maszyn za naprawdę nieduże pieniądze. Produkty objęte ofertą specjalną znajdziecie Państwo w zakładce "Promocje" na naszej stronie internetowej.

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu