email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
Wyświetlono aktualności od 1 do 9 (z 9) Strona:  1 
23/03/2011 - Nowo zamontowana reklama na scianie siedziby w Dzierżoniowie
Nowo zamontowana reklama z pewnością się rzuci oku, osobom wjeżdzającym do rynku od ulicy Bielawskiej. Jest ona umiejscowiona w górenej części sciany, dzięki czemu jest wyrazista i czytelna. Przedstawia ona główne urządzenia, które oferujemy naszym klientom. Urządzenia, który jest najwyższej jakości.

Nowy wizerunek umieszcozny nad wejściem  firmy AMJ w Dzierżoniowie

22/07/2010 - Nasza główna siedziba, która znajduje się w Dzierżoniowie czasam

Nasza główna siedziba, która znajduje się w Dzierżoniowie czasami zmienia swój wygląd. Obecnie tak wygląda nasze główne wejście do firmy. Znajduje się ona przy głównej ulicy, więc żaden kilient nie powienien mieć problemów z trafieniem do naszej siedziby. Dobrze widoczny jest także numer telefonu oraz adres strony internetowej, na której znajdują się produkty dostępne w sprzedaży oraz informacje o nas - to dla tych bardziej zabieganych i zainteresowanych osób.

zdjęcie przedstawia naszą firmę w Dzierżoniowie

Zdjęcie przedstawia naszą firmę w Dzierżoniowie

08/07/2010 - Ramka Reklamowa umieszczona w tygodniku dzierżoniowskim

Aby zachęcić nowych klientów do skorzystania z naszych usług z zakresu sprzedaży, montażu czy serwisu, zdecydowaliśmy się na zamieszczenie dużej reklamy naszej firmy w lokalnej gazecie, którą jest "Tygodnik dzierżoniowski". Na zdjęciu reklamowym znajdowała się siedziba naszej firmy, nasz zakres usług, dane kontaktow oraz adres strony internetowej, przez którą można dokonać swoich zakupów. Reklama została umieszczona w tygodniku około roku temu i przyniosła niezłe efekty. Niedługo zamierzamy to powtórzyć.

ramka reklamowa

 

09/05/2010 - Zdjęcie z corocznego zjazdu wszystkich serwisów z całej Polski

Pamiątkowe zdjecie z corocznego spotkania wszystkich serwisów z terenu Polski zaszczycił swoja obecnością główny dyrektor wszystkich europejskich central serwisowych. ( na zdjęciu czwarta osoba od lewej) oraz główny dyrektor Whirlpool Polska ( druga osoba po lewej) oraz nowy dyrektor Serwisu Whirlpool Polska ( pierwsza osoba od prawej ) oraz nieocenieni menadzerowie działu handlowo-serwisowego.

Autoryzowany serwis "AMJ" urządzeń gospodarstawa domowego oraz urzadzeń professionalnych marki Whirlpool oraz Polar z Dzierżoniowa na podsumowaniu wyników w pierszej dekady roku 2010 uzyskał wyrożnienie oraz uznanie jako najlepszy partner serwisowy w Polsce. Sukces ten zawdzięczamy ciężkiej pracy całego zespołu serwisowego, który ciągle dąży do ciągłego doskonalenia oraz utrzymania wysokiego poziomu obsługi handlowo -usługowej. Zadowolenie i pełna satysfakcja wszystkich swoich obecnych oraz nowych klientów na terenie dolnego śląska jest najważniejszym celem naszej działalności. Dlatego z tego mniejsca dziękujemy za ogromne zaangazowanie oraz wsparcie wszystkich pracowników Przedsiębiorstaw Handlowo-Usługowego AMJ.

zjazd wszystkich serwisów z terenu Polski

Coroczny zdjazd wszystkich serwisów z Polski

12/04/2010 - Nowa reklama naszej firmy w Dzierżoniowie na osiedlu Złotym

 
Nowa instalcja reklamy nad lokalem użytkowym na oś złotym 9 w Dzierżoniowie miejsce ponad dachem budynku sprawia dobrą wizualizacje dla wszystkich mieszkańców podążających w kierunku osiedli mieszkaniowych złotego, tęczowego.

nowa reklama na osiedlu złotym

Tablica reklamowa nad Bankomatem w Dzierżoniowie Os. Złote

11/04/2010 - Wypełnienie bocznej sciany firmy w Jeleniej Górze rekla


Wypełnienie reklamą wolnej przestrzeni na bocznej scianie firmy AMJ Jeleniej Górze, która jest widoczna w tej miejscowości z dalekiej odległości.

reklama na bocznej scianie firmy w Jeleniej Górze

Nowa reklama umieszczona w Jeleniej Górze na scianie naszej siedziby

21/01/2010 - Uruchomienie urzadzeń profesjonalnych pod Poznaniem

Do zadań, które ostatnio wykonaliśmy należało uruchomienie profesjonalnych urządzeń do obsługi pralni, w działalności hotelarskiej Inwestro znajdującej się pod Poznaniem. Właściciele hotelu zdecydowali się na obniżenie kosztów prowadzenia swojej działalności poprzez zakup profesjonalnych urządzeń, takich jak: pralka, magiel i suszarka. Inwestro zdecydował się na zakup urządzeń, dzięki którym w krótkim czasie urządzenia się zamortyzują a przy pozyskaniu nowych klientów korzystających z usług pralniczych podniosą się zyski. Poprzez znaczne obniżenie kosztów przeznaczonych na oddawanie brudnej pościeli i ręczników można zaoszczędzić dodatkowe pieniądze, a w ten sposób wypracowane oszczędności zainwestować w reklamę lub kolejne urządzenia, które podniosą jakość usług i pozyskają kolejnych klientów. Ta inwestycja na pewno się opłaci i w krótkim czasie zacznie przynosić dochody.

 

profesjonalna suszarka do obsługi pralni

Profesjonalna suszarka zamontowana w hotelu pod Poznaniem

profesjonalna pralka posłuży na długie lata

Zdjęcie powyżej prezentuje profesjonalną pralkę o solidnej i stabilnej konstrukcji zamontowanej w hotelu pod Poznaniem

magiel zamontowany pod poznaniem

Profesjonalny magiel suszący, który z pewnością pomoże zaoszczędzić czas na wykonywanie innych prac

06/01/2010 - Boże Narodzenie

Boże Narodzenie jest najpiękniejszym świętem. W tym czasie możemy spotkać się z najbliższymi, porozmawiać, powspominać. Ale zanim przyjdzie na to czas, warto poświęcić chwilę na złożenie sobie życzeń w pracy, z dala od domu. Boże Narodzenie w naszej firmie minęło w bardzo przyjemnej i świątecznej atmosferze. Był to czas, w którym każdy pracownik z każdym dzielił się opłatkiem i składał życzenia, aby te święta minęły spokojnie i rodzinnie. Wszyscy byli dla siebie bardzo mili. Miłym zaskoczeniem były drobne i symboliczne prezenty, które każdy z pracowników otrzymał. Należy, więc pamiętać, że święta są okresem wyjątkowym dla wszystkich ludzi i warto złożyć sobie życzenia z ludźmi, z którymi no co dzień widzimy w pracy i spędzamy z nimi dużo czasu, zanim usiądziemy przy rodzinnym, obfitym wigilijnym stole, tylko z najbliższymi nam osobami.

Boże Narodzenie w firmie AMJ

Boże Narodzenie w naszej firmie spędzone w bardzo przyjemnej i świątecznej atmosferze

 

Każdy z pracowników otrzymał drobny prezent

Święta są okresem wyjątkowym i warto złożyć życzenia ludziom, z którymi na co dzień pracujemy

09/07/2009 - Aktualności

W najbliższej przyszłości planujemy kilka inwestycji związanych z reklamą naszej firmy. Na początek zamontowaliśmy nowy wyświetlacz diodowy przy drodze wyjazdowej z rynku, dzięki któremu klienci mogą łatwiej do nas trafić a także nasza reklama jest już widoczna z daleka. Także wymieniliśmy na nowsze szyldy znajdujące się nad wejściem do naszej siedziby. Nasza nowa reklama jest teraz bardziej przejrzysta oraz czytelna a nocą intensywnie jest rozświetlona. Mamy nadzieję, że zarówno wyświetlacz diodowy jak i podświetlane szyldy przyciągną uwagę klientów i zachęcą do odwiedzenia naszego serwisu. Na wyświetlaczu przedstawione są informacje dotyczące godzin otwarcia firmy, nowości w asortymencie a także aktualne dane kontaktowe. Został on tak zaprojektowany, iż wyświetlane informacje są czytelne dla każdego, ponieważ napisy w kolorze czerwonym kontrastują z czarnym tłem a tempo wyświetlania nie jest ani zbyt szybkie ani zbyt powolne. Na nowo zamontowanych szyldach widnieje duże, podświetlone logo naszej firmy a także podświetlone na żółto napisy, jakie usługi nasza firma oferuje swoim klientom. Mamy nadzieję, że obie te formy reklamy przyniosła spodziewany efekt. W przyszłości planujemy także montaż bilbordu na drodze wyjazdowej z Dzierżoniowa w stronę Wrocławia. Są to nasze najbliższe plany na przyszłość, chociaż chociaż zanadrzu posiadamy jeszcze kilka pomysłów.

Nowy nowoczesny wizerunek firmy AMJ umieszczony przy odziale w Dzierżoniowie

Nowy nowoczesny wizerunek firmy AMJ umieszczony przy odziale w Dzierżoniowie

 

W ostatnim czasie, w celu zachęcenia nowych klientów oraz zmotywowania do ponownych odwiedzić naszych stałych klientów, zamontowaliśmy reklamę billboardową przy drodze wyjazdowej z Dzierżoniowa w stronę Wrocławia. Mamy nadzieje, ze przyciągnie  ona swoim wizerunkiem uwagę potencjalnych klientów. Liczymy, że inwestycja w promocję się opłaci i dzięki temu zwiększy się ilość zamówień w naszej firmie. Chcemy, aby dowiedziało się o nas jak najwięcej osób, w jak najkrótszym czasie. Reklama posiada wymiary 5x2,5 m i możemy na niej znaleźć adres naszej siedziby, numer telefonu oraz adres do strony internetowej, poprzez która można zrobić swoje zakupy. Znajdują się tam także kluczowe hasła naszej oferty. Mamy więc nadzieję, że wzbudzimy wśród przejeżdżających tamtędy osób spore zainteresowanie. Zapraszamy do zakupów!

Powyższe zdjęcie przedstawia reklamę firmy przy wyjeździe z Dzierżoniowa w kierunku Wrocławia

Powyższe zdjęcie przedstawia reklamę firmy przy wyjeździe z Dzierżoniowa w kierunku Wrocławia

 

 

Pragniemy, aby każdy - nawet ten najbardziej wymagający klient - był zawsze z nas zadowolony. Dlatego staramy się brać udział w różnego rodzaju szkoleniach. W grudniu byliśmy na szkoleniu techniczno handlowym z firmy IPSO. Jest to belgijsko-amerykańska firma, której pełna nazwa brzmi: Alliance Laundry System Ipso. Charakteryzuje się ona jednymi z najlepszych na świecie parametrów technicznych, eksploatacyjnych oraz wydłużoną żywotnością i trwałością na długie lata eksploatacji. Staramy się, aby wszystkie produkty, które znajdują się w naszej ofercie spełniały wszelkie wymogi bezpieczeństwa, były jak najlepszej jakości, energooszczędne, przyjazne dla środowiska oraz trwałe i funkcjonalne. Dlatego ciągle poszerzamy swoją ofertę i pragniemy, aby była ona jak najkorzystniejsza. Jednym słowem chcemy, żeby każdy znalazł u nas coś odpowiedniego dla siebie i był usatysfakcjonowany.

Jedna z testownaych pralek na szkoleniu IPSO

Zdjęcie zrobione podczas szkolenia z firmy IPSO - Alliance Laundry System Ipso.

 

zdjęcie przedstawia szkolenie IPSO

Na szkoleniu z firmy IPSO dowiedzieliśmy się sporo o profesjonalnych pralnicach o najwyższej jakości.

Wyświetlono aktualności od 1 do 9 (z 9) Strona:  1 
powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu