email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Klimatyzator Whirlpool  AMD 356
4828zł 3862,40zł netto
opis produktu
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się

Klimatyzator LG Basic Inverter E18EM.NSM

< poprzedni produkt | następny produkt >
Klimatyzator LG Basic Inverter E18EM.NSM
Klimatyzator LG Basic Inverter E18EM.NSM
Klimatyzator LG Basic Inverter E18EM.NSM
Wersja do druku Zapytaj o dostępność

Cena netto:
3900zł 3120zł
Cena brutto:
4797zł 3837,60zł
Ilość:
symulator rat

Klimatyzator E18EM charakteryzuję się wysoką wydajnością energetyczną oraz cichą pracą. Wyjątkowy design sprawia, że pasuje do każdego pomieszczenia, Klimatyzatory LG Basic zostały wyposażone w sprężarkę typu inverter, dzięki czemu nie włącza się cyklicznie, lecz w momencie zapotrzebowania na moc. W związku z eliminacją cykli pracy stop-start, wydajność klimatyzatora wzrosła wydłużając jednocześnie żywotność poszczególnych elementów urządzenia. Klimatyzator posiada funkcję Jet Cool, która pozwala na schłodzenie pomieszczenia o 5 stopni C w zaledwie 5-6 minut.

Dane techniczne:

Moc chłodzenia 5,0 kW

Moc grzania 5,4 kW

Przepływ powietrza do wewnątrz pomieszczenia 10 m3/min

Klasa energetyczna A +/A

Poziom hałasu jednostki wewnętrznej/zewnętrznej 20-39/47 dB(A)

Wymiary jednostki wewnętrznej 798 x 292 x 214 mm (szer/wys/gł)

Waga jednostki wewnętrznej 8,5 kg

Wymiary jednostki zewnętrznej 717 x 483 x 230 mm (szer/wys/gł)

Waga jednostki zewnętrznej 28 kg

Osuszanie 1,3 l/h

Pobór mocy chłodzenie 1120 W

Pobór mocy grzanie 1040 W

 

Klimatyzatory basic zostały wyposażone między innymi w takie funkcje jak:

Najwyższa wydajność energetyczna

 

Liczba króćców ssących została zredukowana z 2 do 1 w celu podniesienia efektywności sprężania czynnika chłodniczego podczas pracy na niskich obrotach. Silniki prądu stałego BLDC w klimatyzatorach LG charakteryzują się największym na świecie poziomem wydajności.

 

Cicha praca jednostki wewnętrznej


Unikalne skośne łopatki wentylatora oraz technologia silnika BLDC eliminują niepotrzebny hałas i pozwalają na sprawne działanie przy najniższym poziomie hałasu.

 

Automatyczne oczyszczanie

Zaawansowana technologia autczyszczenia zapobiega gromadzeniu się bakterii i pleśni w wymienniku ciepła, zapewniając użytkownikowi bardziej komfortowe warunki.


Filtr antybakteryjny 

Podwójny filtr ochronny jest elementem pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Przechwytuje on z powietrza kurz o wielkości powyżej 10μm, a następnie eliminuje przechwycone w ten sposób bakterie.

 

Funkcja Jet Cool

Konstrukcja wylotu powietrza zapewnia intensywne nawiewanie chłodnego powietrza. Pozwala to na szybkie schłodzenie pomieszczenia.

Klimatyzatory LG z funkcją Jet Cool osiagają żądaną temperaturę 3 razy szybciej niż pozostałe klimatyzatory. Zoptymalizowana konstrukcja wylotu powietrza zwiększa o 20% sprawność cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

 

Delikatny dedykowany nawiew

 

Delikatny nawiew zapewnia zdrowe chłodzenie i ogrzewanie pomieszczenia. Dzięki nowej funkcji 1 Touch Soft Air powietrze jest rozprowadzane w sposób delikatny i komfortowy.

 

Łatwa i szybka instalacja

 

Klimatyzatory LG zostały tak zaprojektowane, aby ich montaż przebiegał szybko i sprawnie. Niezależnie od warunków otoczenia oraz liczby osób zajmujących się instalacją, czas instalacji urządzeń klimatyzacyjnych LG został znacznie zredukowany.

 

Wi-Fi ready

Klimatyzatory można kontrolować przy użyciu inteligentnych urządzeń podłączonych do internetu, jak smartfony czy tablety (z systemem Android lub iOS). Ta zaawansowana technologia zapewnia większą wygodę użytkowania.

 

Skuteczne ogrzewanie

Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.

Liczba Komentarzy: 0
Brak komentarzy. Może warto dodać własny?
powrót dodaj komentarz
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu