email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
Preparaty do mycia naczyń
Preparaty do mycia naczyń

Zapraszamy do zapoznania się z preparatami stosowanymi w zmywarkach gastronomicznych do mycia, nabłyszczania naczyń oraz szkła.

Zmywarki do szkła
Zmywarki do szkła

Zmywarki do szkła, są  to zmywarki które znajdą swoje zastosowanie w różnego typu  pub'ach, restauracji, gdzie każdego dnia jest wykorzystywana duża ilość kieliszków, talerzy, kubków czy też filiżanek. Zmywarki które oferujemy Państwu , są wykonane ze stali nierdzewnej, czyli można powiedzieć, że są to zmywarki klasy dobrej, co w rezultacie skutkuje  dłuższą niezawodnością.

Zmywarki do naczyń
Zmywarki do naczyń

W dzisiejszych czasach głównym wyposarzeniem kuchni jest zmywarka. Jest to ineadlny sprzęt dla osób które, chcą urządzić swoje nowe mieszkanie. Czas który, poświęcamy na zmywanie naczyń ręcznie jest znacznie dłuższy niż czas w jakim będzie pracować zmywarka. Oczywiście naczynia trzeba włożycz do zmywarki ,a  potem je również wyjąć, lecz czas w której zmywarka , będzie myć nasze naczynia możemy powięcić na wiele rożnych przyjemności.

Zmywarki kapturowe
Zmywarki kapturowe

Zmywarki kapturowe to bardzo wydajne urządzenia, Olbrzymia komora mycia i moc zamontowanych pomp sprawiają, że te urządzenia poradzą sobie z najbrudniejszymi naczyniami używanymi w kuchniach, dużych i małych restauracjach, pub'ach czy też hotelach. Posiadami zmywarki kapturowe począwszy od najprostrzych modeli aż do modeli wyposażonych we wszystkie możliwe opcje.

Zmywarki - akcesoria
Zmywarki - akcesoria

Szanowny kliencie masz problem z domyciem naczyń, nie chce ci sie pojedyńczo wyjmować naczyń, w akcesoriach do zmywarek napewno znajdziesz cos dla siebie. Kosze na sztućce i uchwyty do mycia delikatnych szklanek i kieliszków, specjalne przystawki służące do mycia dużych przedmiotów, preparaty do maszynowego mycia naczyń, dozownik płynu myjącego, to wszystko mamy do zaoferowania po przystępnej cenie.

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu