email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
Regały chłodnicze
Regały chłodnicze

Chcielibyśmy Państwu przedstawić niezawodne regały chłodnicze od najlepszych producentów. Regały są zdolne do bardzo wydajnej pracy. Regały chłodnicze jakie Państwu oferujemy są jednymi z najbardziej niezawodnych regałów na Polskim rynku. Posiadają elegancki wygląd oraz nowoczesną konstrukcję. Charakteryzują się dużą pojemnością i niskim zużyciem prądu.

Stoły
Stoły

Mamy Państwu do zaoferowania idealne, profesjonalne stoły chłodnicze doskonałe do gastronomii. W swojej ofercie posiadamy m.in bufet sałatkowy, barowy stół chłodniczy, stół mroźniczy oraz stół chłodniczy do pizzy. Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej. Posiadają wiele przydatnych funkcji np. automatyczne odszranianie czy wyłączanie wentylatora po otwarciu drzwi.

Witryny chłodnicze
Witryny chłodnicze

Znajdziecie tu Państwo profesjonalne urządzenia chłodnicze, których nie może zabraknąć w żadnym z lokali gastronomicznych. Pozwalają na elegancką prezentację towaru. Estetycznie wykonane, wysoce ergonomiczne, zapewniają przechowywanie produktów żywnościowych z zachowaniem ich wartości. Wyposażone w przeszklone drzwi czy szyby, które pozwalają na efektowna prezentacje towaru.

Zamrażarki i schładziarki szokowe
Zamrażarki i schładziarki szokowe
Szafy chłodnicze/mroźnicze
Szafy chłodnicze/mroźnicze

Prezentujemy Państwu profesjonalne szafy chłodnicze o różnej wiekości, przeznaczone dla profesjonalnej gastronomii. Szafy wykonane są ze stali nierdzewnej. Są to jedne z najbardziej niezawodnych szaf chlodniczych na rynku, zdolne do bardzo wydajnej pracy. Posiadają elegancki wygląd oraz nowoczesną konstrukcję. Charakteryzują się dużą pojemnością i niskim zużyciem prądu.

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu