email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Klimatyzator Whirlpool  AMD 356
4828zł 3862,40zł netto
opis produktu
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
Środki czyszczące
Środki czyszczące

Środki czystości Wpro-Whirlpool  to artykuły które są użytkowane na codzień i które przeznaczone są między innymi do czyszczenia, renowacji i pielęgnacji rozmaitych powierzchni. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę areozolów różnego rodzaju, magnetyzerów do wody, odkamieniaczy do czajników, ekspresów czy żelazek. Artykuły które mamy Państwu do zaoferowania są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Chłodziarki i zamrażarki
Chłodziarki i zamrażarki

Tutaj znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju dodatki do chłodziarek oraz zamrażarek m.in takie jak: termometry, pochłaniacze zapachów czy żarówki. Znajdziecie tu również środki do pielęgnacji, które służą przede wszystkim do konserwacji i zapobieganiu tworzenia się osadów i zapachów w komorze lodówek i chłodziarek. Wszystko jest bardzo dobrej jakości a dodatkowo w bardzo niskich cenach!

Formy silikonowe
Formy silikonowe

Formy silikonowe koloru czerwonego są przygotowane do przyrządzania takich wypieków jak babki, pizze czy serniki. Posiadają różne kształty np. prostokątu czy okręgu. Są to foremki stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, które można stosować między innymi na przyjęciach urodzinowych. Mają one kształt  Klauna oraz Misia. Formy silikonowe nadają sie nie tylko do wypieków słodkich. Zalety tych foremek to możliwość mycia w zmywarkach. Powierzchnia nie przywierająca - wystarczy natłuścić delikatnie formę do pierwszego użycia. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty!

Akcesoria do pralek
Akcesoria do pralek

Jeżeli chcecie Państwo zapobiec szybkiemu zniszczeniu swojej pralki np. przez długotrwałe osadzanie kamienia to powinniście skorzystać z naszej oferty, w której posiadamy m.in chemiczne proszki do pralek i magnatyzery do wody, które zapewniają właściwe działanie sprzętu. Oprócz tago oferujemy siatki do prania czy podstawki pod pralkę czy suszarkę. Produkty są znanej i cenionej firmy Whirlpool co daje gwarancję najwyższej jakości!!

Zmywarki i pralki
Zmywarki i pralki

Nasza firma z dumą reprezentuje akcesoria do zmywarek firmy Whirlpool, które zadbają o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. W naszej ofercie posiadamy m.in magnetyzery do wody, kostki do zmywania, proszki odkamieniające czy zapachy do zmywarek. Są to wysokiej jakości produkty, które zapewnią sprawne działanie Państwa zmywarek i zapewnią długotrwałe korzystanie z urządzeń bez konieczności naprawy!

Węże dopływowe
Węże dopływowe

Oferujemy wzmocnione węże dopływowe do ciepłej oraz zimnej wody o różnej długości. Węże zapobiegają nieszczelnością,  przelaniom, wyciekaniu wody do pralek i zmywarek. Gwarantują optymalne filtrowanie wody. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem, w którym na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swoich oczekiwań. Węże są bardzo dobrej jakości i wytrzymałości.

Węże odpływowe
Węże odpływowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapozania się z naszą ofertą, w kórej posiadmy węże odpływowe oraz złączki adaptacyjne. Wszystkie produkty mają na celu lepsze funkcjonowanie urządzeń oraz zabezpieczają przed  ewentualnym zniszczeniem. Posiadamy węże różnej długości - w zależności od potrzeb kupującego. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!!

Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne

Akcesoria Whirlpool- Wpro!! Polecają je profesjonaliści, uwielbiają je urządzenia! W naszej ofercie przedstawiamy bardzo bogaty asortyment akcesoriów kuchennych. Posiadamy różnej wielkości, kolorów i kształtów foremki do wypieków, eleganckie i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia naczynia o róznej pojemności czy specjalne wyciskarki do cytrusów. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i znakomitą jakość produktów. Chemy, aby każdy klient był zadowolony!

Piekarniki
Piekarniki

Staramy sie zadowolić nawet najabrdziej wymagającego klienta, więc w naszej ofercie przedstwiamy produkty bardzo dobrej jakości i wydajnności. Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów i produktów służących do pieczenia np. blachy i ruszty oraz do prawidłowego funkcjonowania piekarników np. żarówki, preparaty do czyszczenia czy specjalne ściereczki z mikrowłókien. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Udanych zakupów!

Kuchnie mikrofalowe
Kuchnie mikrofalowe

Posiadacie Państwo kuchenkę mikrofalową jednak martwicie się o jej szybkie popsucie? Wpro-Whirlpool stworzył szeroką gamę akcesoriów i produktów, które mają na celu ochronę i lepsze funkcjonowanie mikrofalówki. W naszej oercie możecie Państwo znależć specjalne naczynia do kuchenek mikroalowych o różnym kształcie i różnej pojemności, pokrywki ochronne, ruszty czy odpowiednie żarówki do urządzenia. Zapewniamy bardzo wysoką jakość produktów!

Okapy kuchenne
Okapy kuchenne

Whirlpool z dumą prezentuje szeroki asortyment akcesoriów i produktów służących do mycia i czyszczenia.
Zadaniem serii Wpro jest optymalizacja działania urządzeń gospodarstwa domowego. W naszej ofercie posiadmy specjalne akcesoria do okapów kuchennych, które zapewniają sprawne działanie urządzeń i długotrwałą funkcjonalność. Możecie Państwo u nas zakupić m.in filtry węglowe, przewody odprowadzające czy żarówki do okapów! Bardzo wysoka wydajność i jakość!

Płyty gazowe i elektryczne
Płyty gazowe i elektryczne

Obejrzyj naszą bogatą ofertę produktów Wpro i Whirlpool stworzonych po to, by zagwarantować najlepsze efekty gotowania. Proponujemy m.in lawe, która skutecznie rozprasza ciepło i pochłania tłuszcz; zapalarkę, którą można uzupełniać a także skrobak i nożyki do niego zamienne. Staramy się zadowolić każdego kilenta, więc posiadamy bogaty asortyment o wysokiej jakości i dodatkowo bardzo atrakcyjnych cenach. Mamy także nadzieję, że nikt nie będzie miał problemu ze znalezienim dla siebie czegoś odpowiadającego jego oczekiwaniom!

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu