email: sklep@amj.com.pl
tel.: 74 831 31 31
Klimatyzator Whirlpool  AMD 356
4828zł 3862,40zł netto
opis produktu
Twój adres e-mail:

Zapisz się
Wypisz się
naścienne - splity pojedyńcze
naścienne - splity pojedyńcze

Klimatyzatory naścienne, które posiadamy w swojej ofercie charakteryzuje stylowa, płaska i elegancka obudowa. Idealnie wkomponywują się w dowolny styl wnętrza. Są przyjazne dla środowiska, dzięki odpowiedniemu czynnikowi. Posiadają między innymi takie funkcje jak: regulacja temperatury czy wielostopniowy system filtracji powietrza. W wielu z nich zdajdują się także funkcje specjalne np. 6 zmysł, tryb sleep czy Jet.

Kasetony
Kasetony

Klimatyzatory kasetonowe to połączenie nowoczesnych rozwiązań. Doskonałe do stosowania na dużych powierzchniach jak restauracje, powierzchnie handlowe lub biurowe. Technologia inwerterowa zapewnia świetne rezultaty przy niskich zużyciu energii. Posiadają mnóstwo funkcji specjalych, które jeszcze bardziej ułatwiają nasze życie. Należą do nich m.in: funkcja Memory, 6 Zmysł czy prosty w obsłudze pilot. Dodatkowo posiadają przyjazny dla środowiska czynnik R410a.

kilku ścienne ( multisplity )
kilku ścienne ( multisplity )

Mulisplity to klimatyzatory, które umożliwiają klimatyzowanie kilku pomieszczeń jednocześnie, dzięki tworzeniu rozbudowanych zespołów. Pozwala  to cieszyc się niskimi kosztami przy dużej wydajności urządzeń. Multisplity doskonale nadają się do restauracjii, domów, sklepów, kawiarni czy przychodni. Klimatyzatory te charakteryzuje stylowy i kompaktowy wygląd oraz szerg różnorodnych i przydatnych funkcji, do których można zaliczyć: pilot z funkcją 6 zmysł, szeroki kąt nawiewu czy programator 24-godzinny.

Podsufitowo przypodłogowe
Podsufitowo przypodłogowe

Klimatyzatory przysufitowo- podłogowe to jednostki typu split, które są tak skonstruowane, że mogą być montowane zarówno pod sufitem, jak i przy podłodze – pod oknem. Ich zaletą są małe wymiary, cicha praca oraz duża wydajność. Nowoczesny wygląd jednostki wewnętrznej doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrz Klimatyzatory te cieszą się dużą popularnością.

Przysufitowe
Przysufitowe

Klimatyzatory przysufitowe, które są przeznaczone do montażu w niewielkiej odlgegłości od sufitu, charakteryzują się nowoczesną, oraz lekką budową. Mimo to największą zaletą tych urządzeń jest zdrowy jak i zarazem perfekcyjny nawiew w poziomie, który chroni użytkowników przed bezpośrednim strumieniem chłodnego powietrza. Oprócz tego istotny jest również  silny, pionowy strumień powietrza zapewniający komfortowe dogrzanie dolnych partii pomieszczenia.

Przenośne
Przenośne

Dzięki przenośnym klimatyzacjom komfortowe warunki chłodu mogą być zawsze obecne w każdym pomieszczeniu twojego domu. Te małe elastyczne jednostki są zoptymalizowaną wersją urządzeń jednoprzewodwych zbudowanych na podstawie technologii dwuprzewodowej w celu osiągnięcia optymalnej wydajności chłodzenia. Urządzenia te sa wyposarzone również w pilot zdalnego sterowania i najwyższą technologię " 6-tego zmysłu", w celu uzyskania idealnej temperatury w Twoim domu.

Montaż klimatyzacji
Montaż klimatyzacji

Jeśli chcesz bądż już posiadasz klimatyzacje i nie wiesz jak uporać się z jej zamontowaniem to dobrze trafiłeś . Nasza firma AMJ posiada wiele atutów a jednym z nich jest właśnie precyzja nie tylko na etapie rozmów, ale właśnie na etapie wykonania. Zgrany i doświadczony zespół monterów zapewni państwu szybkie i dokładne wykonawstwo oraz estetyczny efekt.

powrót
Serwis whirlpool
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store
AMJ,klimatyzator,montaż klimatyzacji,Serwis klimatyzacji,części AGD,naprawa lodówek,Serwis polar,Fuji,Fujitsu